19.01.2021

Tivels אתר החדשות | טכנולוגיה לאינטרנט

אתר החדשות, טכנולוגיה לאינטרנט על כל בארץ ובעולם ליצור בלוג בחינם, איך להכין ארוחה, לבשל אוכל, חדשות מעולם האופנה, היופי, הקולנוע, התיאטרון והאדריכלות, אופנה, מוסיקה, יופי, מגמות, מערכות יחסים, מוזיקה לאייפון, הורדת שירים ,להורדה שירים

מארינה לא צריכה SMSים, אבל תנו לה

מארינה לא צריכה SMSים, אבל תנו לה

ממזמן לא התלהבתי מתגלית מוסיקלית ישראלית. אז נכון, נסחפתי בזמנו עם נינט, התרשמתי מרונה קינן ואפרת גוש. אבל לא נתקלתי בבחורה שיכולה לבצע את "וידוי" אפילו יותר טוב מיהודית רביץ (התנצלות כנה על ההשוואה, כי יהודית יש רק אחת). גם גדולות זמרות הארץ לא יכלו לקחת את "שיר אהובת הספן", "בלוז כנעני" או "חלומות" ולעשות להם ביצוע שהופך את השיר לעוד יותר טוב מהמקור…
תזכרו מה שאני אומר (מצידי אתם יכולים להדפיס ולשמור): בעוד 5-10 שנים לא תראו שם למעלה את בועז מעודה, הראל מויאל או יהודה סעדו. אבל אתם תראו שם את מארינה מקסימיליאן בלומין. זו הבטחה.
למרות גילה הצעיר (עוד לא בת 20), מארינה כבר הגיעה ל"כוכב" עם רזומה לא קטן (הוציאה אלבום עם הרכב ג'אז, זכתה בפסטיבל עכו ועבדה עם מוסיקאים מובילים) ואולי לא היתה צריכה בכלל להשתתף בתוכנית. היא פשוט טובה מידי בהשוואה לחובבים שמגיעים לאודישנים בדרך כלל.
היא הצליחה, כמעט לבדה, להפוך את העונה החמישית למצוינת ולקברניטי התוכנית לא נשאר אלא להודות על מזלם הטוב.
נכון שלגל אוחובסקי היה כמעט תמיד משהו שלילי להגיד לה, אבל המבט הלא ממש נעלב שלה אמר את הכל. עד היום הוא התלהב רק מהמתמודדים הבינוניים שהיה ברור שלא יגיעו לשום מקום (מישהו זוכר את בן טיפוחיו מאור פיניה מהעונה הקודמת?). הוא מקנא.
ויש המון במה. הבחורה פשוט עושה מה שבא לה עם הכלי המדהים הזה שלה. אבל זה לא רק הקול, זה המוסיקליות והאינטלגנטיות של מישהי שמבינה לגמרי מה היא שרה.
יוני בלוך התלהב ממנה, אבל כמו אחרים הציע לה להראות קצת צניעות. הוא בטח התכוון שלאור הנסיון שהיא מפגינה, היא יכולה גם לנסות להיראות קצת יותר מופתעת ונרגשת, צעד שיביא לה יותר אהדה (קחו למשל את ה"תודה! אתם בלב שלי" של ריטה, אם אתם מאמינים לה).
צנועה או לא, מרינה היא הדבר הגדול הבא, אם תזכה או לא.
אז הערב יתקיים הגמר של "כוכב נולד 5". זה יהיה ערב מרגש במיוחד עבור בועז מעודה ושלומי בראל וכנראה אחד מרגעי השיא של הקריירה הקצרה שלהם, אם לא השיא.
בועז מעודה בחר לשיר את "מנגן ושר" של אבנר גדסי ויכול שעם הבחירה הצפויה הוא יסחוף את הקהל הרחב ויקטוף את רוב הSMSים. אבל באמת תרצו לרכוש דיסק שלם בקולו הצח אך המונוטוני?
שלומי בראל יבצע הערב את "ילדים של החיים" של שלום חנוך, בחירה מצוינת לזמר הרוק שעד היום בחר בעיקר שירי רוק מסוף שנות השבעים. אבל גם לשלומי ברור שהוא לא ממש בתחרות.
בשביל מרינה הגמר לא ממש משנה. "נפרדנו כך" של נורית גלרון הוא עבורה רק עוד ביצוע, עוד תחנה בדרך לקריירה מפוארת.
ועדת הטלוויזיה של הערוץ הראשון החליטה השבוע שמתמודדי "כוכב נולד" בהווה ובעבר ייצגו מעתה את ישראל באירוויזיון, כאשר תחרות הקדם תשודר בערוץ 2. הערוץ הראשון ידוע בהחלטות המבוססות על "לקחים" של השנים האחרונות וההחלטה הגיעה בעקבות הכשלון של השנתיים האחרונות לעומת ההצלחה של יוצאת "כוכב נולד" שירי מימון ב-2005.
כמו ש"כוכב נולד" לא ממש התאימה למארינה, כך גם האירוויזיון. בוא נשאיר אותו לחן אהרוני או למרים טוקאן.