20.01.2021

Tivels אתר החדשות | טכנולוגיה לאינטרנט

אתר החדשות, טכנולוגיה לאינטרנט על כל בארץ ובעולם ליצור בלוג בחינם, איך להכין ארוחה, לבשל אוכל, חדשות מעולם האופנה, היופי, הקולנוע, התיאטרון והאדריכלות, אופנה, מוסיקה, יופי, מגמות, מערכות יחסים, מוזיקה לאייפון, הורדת שירים ,להורדה שירים

המצעד: One Direction היישר לפסגה

המצעד: One Direction היישר לפסגה

לא פחות מ-18 אלבומים חדשים נכנסו אל מצעד המכירות של 'מוסיקה נטו' בשבוע יוצא הדופן הזה.
אבל, כידוע, השבוע שייך ללהקת הבנים One Direction, שאלבומה השני התקבל גם כאן בהיסטריה לא קטנה.
'Take Me Home' (אן.אם.סי) על 2 מהדורותיו מכר כמות השווה לכל מה שמכרו יתר האלבומים שנמצאים בעשירייה הפותחת, כמות הגבוהה יותר ממה שמכרה טיילור סוויפט מאלבומה 'Red' (הליקון) בשלושת השבועות מאז יצא, 2 מהם היו בפסגה.
וזה לא הכל. האלבום השני של להקת הבנים משווה את כמות העותקים שמכר 'Different Pulses' (טלמבר) של אסף אבידן בשבוע החג – כמות העותקים הגבוהה ביותר שנרשמה לאלבום מאז סוף מרץ 2012.
וכמו במקרה של סוויפט, מדובר בפריצה של ממש, מכיוון שאלבומם הראשון 'Up All Night', שיצא כאן רק בפברואר השנה, אפילו לא הצליח להיכנס לרשימת 30 הגדולים…
אסף אבידן עולה השבוע שלב אל המקום השני עם אלבום הסולו שלו, כשהוא נמצא כבר 11 שבועות רצופים בשלישייה הפותחת, 7 מהם בפסגה.  
אל המקום השלישי עולים שלב מתי כספי וריקי גל עם "מה זאת אהבה: המופע המשותף" (הליקון) ואל החמישי עולים שלב ממפורד אנד סאנס עם 'Babel' (הליקון). 
פרט ל-1D, עוד 5 אלבומים נכנסו הישר אל עשרת הראשונים: סאונדגארדן מפתיעים עם כניסה אל המקום הרביעי עם אלבום הקאמבק 'King Animal' (הליקון), כריסטינה אגילרה נכנסת ל-7 עם אלבומה החדש 'Lotus' (אן.אם.סי), לנה דל ריי נכנסת ל-8 עם 'Born To Die: Paradise Edition' (הליקון), המהדורה החדשה לאלבומה מתחילת השנה, Ne-Yo נכנס ל-9 עם 'R.E.D' והרכב הג'אז/ רוק The Bad Plus נכנס ל-10 עם 'Made Possible' (הליקון).  
וזה ממש לא הסוף: רובי וויליאמס נכנס ל-15 עם 'Take the Crown' (הליקון), אלבום הילדים "ענן על מקל" (התו השמיני) נכנס ל-18, המדרגות נכנסים ל-19 עם "הלב, הרוח והנשמה: שירי ר' אברהם אבן עזרא" (הליקון), הקומיקאי/ זמר טל פרידמן נכנס ל-20 עם E.P הבכורה "טל פרידמן והחתולים השמנים" (היי פידליטי), האוסף 'Cruel Summer' (הליקון) של קנייה ווסט נכנס ל-24, פסקול 'Lawless' (אן.אם.סי) של וורן אליס וניק קייב נכנס ל-25, הפרויקט הישראלי Oppenheim Music נכנס ל-28 עם 'Pictures of MySelves' (הי פידליטי) וחן אהרוני מסתפק בכניסה ל-30 עם אלבומו השני "נוסע רחוק" (Play).

המפסיד של השבוע: האלבום הכפול 'Psychedelic Pill' (התו השמיני) של ניל יאנג והקרייזי הורס יורד 10 שלבים אל המקום ה-12 אחרי כניסה מפוארת בשבוע שעבר, אבל שלא באשמתו: הסט פשוט אזל מהמלאי בתחילת השבוע…
אבל יותר מפתיע לגלות 2 אלבומים שנכנסו אל העשירייה בשבוע שעבר וכבר יצאו מהמצעד: פול בנקס (סולן אינטרפול) עם 'Banks' (התו השמיני) וסלין דיון עם אלבומה החדש בצרפתית 'Sans attendre' (אן.אם.סי).

המנצח של השבוע: ללא ספק הביטלס, שהוציאו בשבוע שעבר את כל אלבומיהם בתקליטי ויניל, מה שהתקבל בהתלהבות גדולה. הסט הענק 'The Beatles In Stereo Vinyl Box' (הליקון), שמחירו 1999 ₪, נכנס אל המקום ה-21 במצעד השבוע, ועוד 3 תקליטים נכנסו אל המצעד: 'Abbey Road' אל המקום ה-13, 'Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band' ל-26 ו-'Rubber Soul' ל-27! 
זו הפעם הראשונה שיותר מתקליט ויניל אחד נכנס אל המצעד, ובזכות הביטלס השבוע זה קורה עם ארבעה… 

5 ה-DVD הנמכרים בשבוע האחרון ב'מוסיקה נטו':
1. ביטלס – Yellow Submarine (הליקון)
2. הסיפור של יוסי – הסרט (אן.אם.סי)
3. קווין – Hungarian Rhapsody: Queen Live In Budapest (הליקון)
4. אדל – Live At The Royal Albert Hall (התו השמיני)
5. אריק איינשטיין – כמו גדולים (אן.אם.סי)

הדירוגים משקפים את המכירות בחנות ובאתר 'מוסיקה נטו' בשבוע ה-46 של 2012 (החל מה-11 ועד ה-17 בנובמבר 2012). המצעד משקף את המכירות ב'מוסיקה נטו' בלבד ואינו בהכרח מייצג את המכירות הארציות. לצפייה ברשימת 30 האלבומים הנמכרים, לחצו כאן.